Dekoni Audio Blue

Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Hudobné Centrum

Najlepšia ponuka

Na sklade • 1 variantZdarma100 % • 388 recenziíĎalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

• kvalita zvuku
    • prevedenie
    • treba zosilnovac

Sluchadla su fajn na hudbu ku mojej DS-76 ale aj na pocuvanie ku mojmu PC, v PC mam zvukovku Asus Xonar AE, tam 150 ohmovy zosilovac zabudovany v karte, da sa to ale ak niekto nema dedikovanu zvukovku a uvauje o nich jednoznacne odporucam dokupit zosilovac, kedze sa jedna o planarove magneticke sluchadla.
    A 50 ohmov na planarovych sluchadlach vyzaduje vacsie zosilnenie nez 50 ohmov na dynamickych. Zvuk ma fajn bassy a stredy, vysky su na moj vkus akurat tiez. Tazko hodnotit, niekomu budu mozno viac vyhovovat ATH-A990Z za podobnu cenu. Ja som presiel so svojich starych AKG-K99.Nelutujem :)

• Slušný bas
    • Pohodovy zvuk na dlhsie počúvanie
    • Pohodlné
    • V danej cene nič

Odporúčam, páčia sa mi viac ako HD650.

Produkt nemá žiadne parametre.

Dekoni Blue od spoločnosti FostexJediný T50RP MK3 mod schválený spoločnosťou Fostex.Vďaka novému dizajnu, novej vnútornej priehradke a Dekoni’s Hybrid Ear Pads vyrobeným práve pre tieto slúchadlá vám zostane to, čo niektorí označujú za najpohodlnejšie slúchadlá. Dekoni Blue je pohodlnejšia, plynulejšia a menej unavujúca ako jej predchodca, čo umožňuje hodiny pohodlného počúvania.

• kvalita zvuku
    • prevedenie
    • treba zosilnovac

• Slušný bas
    • Pohodovy zvuk na dlhsie počúvanie
    • Pohodlné
    • V danej cene nič

Odporúčam, páčia sa mi viac ako HD650.